Witamy na naszej stronie internetowej i zachęcamy do skorzystania z oferty naszego biura.

Mieszkanie 2 pokojowe - ul. Drzymały

Oferta bezpośrednia: NIE
Typ oferty: mieszkanie
Rodzaj oferty: sprzedaż
Nr oferty: 434/1864/OMS
Rodzaj budynku: Kamienica
Cena: 160 000 PLN
Cena m2: 2 807 PLN

Lokalizacja

Województwo: lubuskie
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Dzielnica: Centrum

Informacje dodatkowe

Powierzchnia mieszk. 57 m2
Liczba pokoi: 2


Informacje dodatkowe

Opis

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży bardzo przestronnego mieszkania, zlokalizowanego w centrum miasta, przy ul. Drzymały. Lokal mieszkalny o powierzchni 56,68 m2, położony na parterze w kamienicy.

Na wyżej wymienioną powierzchnię składają się: bardzo duży pokój, sypialnia, przestronna kuchnia, przedpokój, łazienka oraz toaleta.

Łazienka w glazurze i terakocie, wyposażona w prysznic z odpływem liniowym. W całym mieszkaniu okna PCV. Poza tym lokal kwalifikuje się do remontu, dzięki czemu przyszły właściciel będzie miał możliwość aranżacji mieszkania według swojego gustu i potrzeb. Kamienica zadbana, utrzymywana w dobrym stanie: wyremontowany dach, klatka schodowa, ocieplona elewacja od strony podwórka, wejście zabezpieczone instalacją domofonową.

Ogrzewanie i ciepła woda w łazience z dwufunkcyjnego pieca gazowego; w kuchni przepływowy podgrzewacz wody. Istnieje możliwość podłączenia ogrzewania i ciepłej wody z sieci miejskiej (przyłącze na klatce schodowej). Aktualnie czynsz w wysokości 100,21 zł, dodatkowo fundusz remontowy - 180 zł. Do mieszkania przynależy piwnica. Natychmiastowy termin przekazania.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą podczas prezentacji.

Numer oferty w biurze: 434/1864/OMS

KontaktPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Nieruchomości Jusiel-Bujnowska, licencja nr: 5255.