Witamy na naszej stronie internetowej i zachęcamy do skorzystania z oferty naszego biura.

Gospodarstwo - produkcja gęsi i kaczek

Oferta bezpośrednia: NIE
Typ oferty: obiekt
Rodzaj oferty: sprzedaż
Nr oferty: 5/1864/OOS
Rodzaj obiektu: Gospodarstwo rolne
Cena: 1 700 000 PLN

Lokalizacja

Województwo: lubuskie
Miejscowość: Deszczno

Informacje dodatkowe

Powierzchnia obiektu: 49 300 m2


Informacje dodatkowe

Opis

Przedstawiamy ofertę sprzedaży gospodarstwa rolno - specjalistycznego (hodowla ptactwa wodnego - kaczki i gęsi), z pełnym wyposażeniem produkcyjnym, sprzętem, w trakcie produkcji, również z aktualnym kontraktem. Do gospodarstwa przynależą także dwa budynki mieszkalne również przeznaczone do sprzedaży z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Są to dwa budynki mieszkalne oddzielone dylatacją (dwupoziomowy podpiwniczony i jednopoziomowy) z osobnymi wejściami, z pełną infrastrukturą i wyposażeniem.

Gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 4,9300 ha, z następującymi zabudowaniami:
• dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni 220 m.kw., składający się z 5 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki,
• parterowy budynek mieszkalny o powierzchni 120 m.kw., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, oranżerii,
• kurnik o powierzchni użytkowej 620,90 m.kw.,
• budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 187,10 m.kw.,
• budynek wiaty magazynowej o powierzchni użytkowej 112,00 m.kw.,
• budynek wiaty produkcyjno-hodowlanej o powierzchni użytkowej 472,00 m.kw.,
• wiata produkcyjno-hodowlana o powierzchni użytkowej 1700,00 m.kw.,
• budynek garażowy trzystanowiskowy o łącznej powierzchni użytkowej 46,70 m.kw.,
• budynek garażowy dwustanowiskowy o powierzchni 44 m.kw.,
• wybieg ograniczony murem o powierzchni 800 m.kw.
Teren wokół pomieszczeń produkcyjnych i mieszkalnych w całości wybetonowany. Budynki produkcyjne i mieszkalne są w bardzo dobrym stanie, odnowione i wyremontowane.

Gospodarstwo przystosowane do produkcji drobiu głównie gęsi w ilości do 30 000 sztuk w sezonie lub 10.000 sztuk kaczek. Możliwa jest także produkcja indyka oraz pozostałego drobiu. Odbiorcą żywca gęsiego są zakłady drobiarskie na terenie Polski i Niemiec. Gospodarstwo

Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego (13 km od centrum) i drogi S3 oraz przy drodze Gorzów Wielkopolski – Kostrzyn n.Odrą. Przybliżona odległość do granicy polsko-niemieckiej to tylko 40 km. Miejscowość dobrze skomunikowana z miastem. W niedalekiej odległości od gospodarstwa znajdują się liczne kąpieliska oraz akweny wodne.

Gospodarstwo spełnia wymogi przewidziane w PROW na najbliższe lata na dofinansowanie oraz wszelkie normy dotyczące hodowli ptactwa wodnego. Możliwe jest także przekształcenie gospodarstwa na inną produkcję lub działalności, także pozarolnicze (np. branża logistyczna, magazynowa). Istnieje możliwość przejęcia dotychczasowej dzierżawy przyległych do gospodarstwa łąk i pastwisk. Nieruchomość idealna dla młodego rolnika, szukającego okazji inwestycyjnej i dochodowego biznesu. Dotychczasowi właściciel oferują merytoryczne wsparcie dla nabywcy.

Zachęcamy do osobistej weryfikacji oferty.

Numer oferty w biurze: 5/1864/OOS

KontaktPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Nieruchomości Jusiel-Bujnowska, licencja nr: 5255.