Witamy na naszej stronie internetowej i zachęcamy do skorzystania z oferty naszego biura.

Oferta bezpośrednia: NIE
Typ oferty: dom
Rodzaj oferty: sprzedaż
Nr oferty: 129/1864/ODS
Typ domu: Dworek
Cena: 540 000 PLN
Cena m2: 2 700 PLN

Lokalizacja

Województwo: Lubuskie
Miejscowość: Derkacze

Informacje dodatkowe

Powierzchnia domu: 200 m2
Powierzchnia działki: 8 293 m2


Opis

Prezentujemy ofertę sprzedaży domu (dworku), urokliwie zlokalizowanego wśród otuliny Drawieńskiego Parku Narodowego i Puszczy Drawskiej, we wsi Derkacze. Nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia agroturystyki. Okolica cicha i spokojna, idealna na wypoczynek. Doskonałe skomunikowanie: 3 km od drogi nr 22 z Berlina do Gdańska, 6 km od linii kolejowej Szczecin - Warszawa.

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni 160 m2, posadowiony na działce o powierzchni 2593 m2. Dodatkowo oferta obejmuje sprzedaż sąsiedniej działki o powierzchni 5700 m2 porośniętej kilkunastoletnimi drzewami (24 gatunki).

Budynek ma swój klimat wynikający z pierwotnej funkcji, tj. siedziba właściciela folwarku z pierwszej połowy XIX wieku, głównie z uwagi na oryginalny rozkład pomieszczeń. Media: woda ujęcie własne (studnia głębinowa). Ścieki przydomowa ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Ogrzewanie centralne zasilane kotłem na dzień dzisiejszy opalanym miałem (możliwość powrotu do kotła olejowego na wyposażeniu), instalacja miedziana, grzejniki płytowe.

Działka wokół domu bardzo ładnie utrzymana i ciekawie zagospodarowana, z wybrukowanym podwórkiem i miejscami rekreacyjnymi. Nieruchomość położone w malowniczej, małej miejscowości, w odległości około 200 m od jeziora.

Więcej informacji w biurze.

Zapraszamy!

Numer oferty w biurze: 129/1864/ODS

KontaktPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Nieruchomości Jusiel-Bujnowska, licencja nr: 5255.